Nejočekávanější zápas úterka nabídl mnoho. Už 1. poločase došlo ke klíčové situaci zápasu, kdy Courtois vyfasoval červenou kartu a PSG se chystalo na penaltu. Do všeho se ale vložil VAR a vyloučení odvolal, více najdete zde.

Dybalova bomba z přímáku! Touhle střelou z úhlu rozhodl o vítězství proti Atléticu

I druhý poločas nabídl mnohé. Zejména ke konci zápasu pak bylo na co koukat. Nejprve navýšil Benzema skóre na 2:0, za 4 minuty ovšem bylo 2:2. V posledních sekundách mohl strhnout vítězství na stranu Realu Bale, ale jeho pumelici z přímáku chybělo jen pár centimetrů, míč tak orazítkoval jen tyč.

Vděčný Mourinho! Osobně poděkoval podavači míčů, který stál za vyrovnáním proti Olympiakosu

Benzema se raduje ze svého druhého gólu v zápase, takto se prosadil hlavičkou

Nedorozumění Varaneho s Courtoisem však nabídlo snížení Mbappému

Lewandowski v Lize mistrů řádil! Za 14 minut 4 góly a bylo hotovo

Za 2 minuty později už domácí tahali míč znovu z brány. Tentokrát se trefil Sarabia

Vítězství Realu měl na kopačce Gareth Bale. Z přímáku trefil jen tyč. Utkání tak skončilo smírně 2:2.