VIDEO: Strach o rodinu! Di María terčem loupežného přepadení, zápas s Nantes předčasně opustil

Ángel Di María nedohrál nedělní utkání proti Nantes. 33letý útočník musel stadion předčasně opustit. Jeho dům plný rodinných příslušníků se stal obětí loupežného přepadení.

Odehrávala se 62. minuta zápasu, když se po telefonátu z tribuny náhle nahnul k trenérovi Pochettinovi sportovní ředitel PSG Leonardo Araújo. Po krátké konverzaci s ním kouč Pařížanů stáhl  argentinského fotbalistu ze hry a odvedl ho rovnou do útrob stadionu (video níže).

Podle několika informací se v tu chvíli stal Di Maríův dům terčem loupežného přepadení, zatímco jeho rodina včetně dvou dcer byla uvnitř. Některé zdroje dokonce uváděli, že se jedná o násilnou loupež a fotbalistovu rodinu drží jako rukojmí. Tyto informace však francouzský deník Le Parisien vyvrátil. Všichni členové rodiny byli v jiné části domu a o zlodějích vůbec nevěděli. Nikomu se naštěstí nic nestalo.
Podle policejních zdrojů si pachatelé odnesli obsah trezoru umístěného v prvním patře domu. Škoda se šplhá k 500 000 eur. Kromě trezoru byly ukradeny také hodinky a šperky.

Během zápasu se údajně navíc v Paříži stali obětí loupeže také rodiče obránce PSG Marquinhose.

Příbytky fotbalistů francouzského mistra se přitom stávají terčem zlodějů čím dál častěji. Jen za posledních 18 měsíců se museli s obdobnou situací vypořádat Sergio Rico, Thiago Silva, Eric Choupo-Moting nebo Mauro Icardi.

Di María musel stejnou situaci řešit už během jeho působení v dresu Rudých ďáblů. Tehdy mu v roce 2015 neznámí pachatelé vykradli dům v Manchesteru.
/**/