VIDEO: Smutný hrdina Kliment! Takto i přes zranění potupil gólmana a vystřelil Ligu Mistrů

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Pro českého fanouška jeden z nejočekávanějších zápasů posledních měsíců. Viktorii Plzeň čekal poslední krok ke vstupu mezi fotbalovou smetánku. Pro kvalifikování se do Ligy mistrů stačilo jediné, porazit doma ve Štruncových FK Karabach.

Mají za sebou historický večer. Viktoria Plzeň postoupila po čtvrté ve své historii do Ligy mistrů. Po mistrovském titulu z loňské sezóny tak má tým Michala Bílka opět důvod k obrovské radosti. Nejen, že se můžou těšit na souboje s nejlepšími kluby planety, čeká je navíc také tučná odměna.

Betano rozdává pro milovníky Vegas také 50 spinů ZDARMA

Za svou cestu předkoly Ligy mistrů se můžou už teď těšit na bezmála půl miliardy korun. Jedinou kaňkou na senzačním triumfu pak bylo zranění Jana Klimenty, který se stal smutným hrdinou večera (video níže).

Utkání se pro viktoriány nevyvíjelo vůbec dobře. Na konci první půle totiž poslal Karabach do vedení  krásnou brankou Ozobić

Štruncovy sady zažili poprvé výbuch euforie v 58. minutě. Po zaváhání gólmana Mahammadaliyeva vyrovnal Kopic

Brány milionářské soutěže se Plzni otevřely v 73. minutě zásluhou Jana Klimenta. K brance však nemuselo vůbec dojít. 28letý útočník se totiž krátce před vstřelením životního gólu zranil a chystal se požádat o střídání.

“Už jsem nemohl ani běhat, pak se to ke mně náhodou odrazilo a nakonec to tam padlo,” prozradil po zápase. Na videu je jasně vidět, jak se Kliment ve vápně chytá za stehenní sval a pokulhává. Posléze k němu přiletí nahrávka od Mosquery, kterou pohotovou střelou i přes svou indispozici umístí přesně mezi nohy bezmocného gólmana. Z gólové oslavy je však evidentní, že tímto utkání pro Klimenta končí.

/**/