Fotbalisté AC Milán nastoupili v sobotu do ligového utkání na hřišti Spezie. Pro milánský velkoklub se jednalo o poměrně významný zápas, jelikož se v základní sestavě po 4 500 dnech objevilo příjmení Maldini. Na plochu totiž nastoupil syn legendárního Paola, který navíc přispěl k výhře AC jedním gólem.

Lépe už si asi Daniel Maldini svůj první start v italské Serii A nepředstavoval. Pokračovatel slavného fotbalového rodu poslal milánský celek do vedení, když v 48. minutě vyskočil v pokutovém území na centr Kalulua a hlavičkou poslal míč za záda gólmana soupeře.

V 80. minutě srovnal skóre útočník Spezie Daniele Verde.

Poslední slovo ale měli nakonec hosté. Brahim Díaz v 86. minutě našel míč v pokutovém území a střelou po zemi uzavřel skóre na konečných 1:2. AC Milán se po výhře posunul na první místo neúplné ligové tabulky.