VIDEO: Slavia zveřejnila záběry z útrob stadionu Rangers! Část videa spolkla cenzura

Pražská Slavia vydala před několika dny třetí díl série dokumentující mimo jiné i fantastické tažení Sešívaných v evropských pohárech v minulé sezoně s názvem “TOTÁLN! HATTRICK”. Tentokrát byla epizoda zaměřena právě na osudné setkání se skotskými Rangers, jenž i po necelém roce stále rezonuje. V sestřihu nechybí ani momenty po skončení zápasu v Ibrox Parku, všechny záběry být ale použity nemohly.

V třetí epizodě pětidílné série z produkce pražského klubu Totáln! hattrick máme možnost si připomenout vyhrocený osmifinálový duel Evropské ligy mezi Slavií a skotskými Rangers, kdy zasloužený postup českého mistra a ukončení neporazitelnosti fotbalistů Rangers na domácí půdě překryl údajný rasismus ze strany Ondřeje Kúdely.

➡️VIDEO: Exkluzivní vyjádření Ronalda! Toto řekl po spekulacích o odchodu na adresu trenéra Rangnicka

Po více informacích k incidentu s českým obráncem bychom však v sérii mapující slavistickou sezonu 2020/21 pátrali marně. Dokument o ně musel být po zásahu klubových právníků kvůli nadále probíhajícímu šetření ochuzen. Nechybí však záběry a reakce některých hráčů během čekání za zavřenými dveřmi stadionu (video a podrobnosti níže).
Čtyřiatřicetiletý český reprezentant si sice svůj trest v podobě stopky na deset zápasů dávno odpykal, kauza však ještě definitivně neskončilo. Kúdela se pokusí očistit své jméno před Mezinárodní sportovní arbitráží.

➡️VIDEO: Neskutečné záběry! 19letý syn trenéra Porta po 3 minutách premiérovým gólem rozhodl, pak se strhla divoká oslava

„Vzhledem k probíhajícímu šetření orgánů činných v trestním řízení ve Skotsku, České republice a řízení před mezinárodní sportovní arbitráží CAS musel být díl poprvé v historii seriálu kontrolován právníky a upraven. Je to škoda, jednou určitě půjde v původním znění,“ vysvětlil šéf Slavie Jaroslav Tvrdík.

Co v dokumentu dále nechybí, jsou zbylé incidenty z odvety, včetně připomínky surových faulů a okopávání ze strany fotbalistů skotského týmu. Bizarní situace po konci utkání, kdy Slavistům nebyl umožněn odchod do šaten, pražský klub sestříhal s doprovodnými komentáři jednotlivých hráčů.

„Doktoři mi řekli, že se stačilo trošku pootočit a mohl jsem být na místě mrtvý. Vždycky když ten zákrok vidím, tak je mi ouvej. Dá se říct, že jsem přežil vlastní smrt,“ komentuje ve videu surový faul Kolář.

„Po zápase s Leicesterem jsme si užívali a oslavovali, ale ve Skotsku to nešlo. Všichni jsme museli být venku, byla nám zima a nemohli jsme jít převléct,“ vzpomíná Olayinka.

“Hrozné. Ještě jsem nezažil něco takového. Někteří tu mrzneme,“ komentuje ve videu situaci Jakub Hromada.
/**/