VIDEO: Skvělé gesto Mourinha! Takto překvapil Special One hráče Záhřebu v kabině, chválou nešetřil

José Mourinho ukázal po vyřazení Tottenhamu z Evropské ligy svou třídu, když se ukázal v kabině domácího Dinama Záhřeb, aby pochválil hráče.

Spurs se po šokující prohře 0:3 s Dinamem Záhřeb loučí s Evropskou ligou. Hattrickem se blýskl Mislav Oršič. 28letý kanonýr dvakrát udeřil ve druhém poločase, v prodloužení pak srazil Kohouty na kolena definitivně. Jeho góly najdeš na další straně>>

Postup je pro Chorvaty mnohem cennější, než se na první pohled může zdát. V pondělí totiž tým přišel o svého hlavního kouče Zorana Mamiče, který byl odsouzen na bezmála 5 let vězení za daňové úniky a ulité peníze z přestupů hráčů Dinama v řádech desítek milionů korun.

Postup chorvatského celku však nebylo jediné překvapení večera.
Slavící hráče Zahřebu totiž i přes velké zklamání přišel do kabiny navštívit Special One osobně. Gratulací k postupu doprovodil uctivým potleskem.

“Říct, že cítím smutek nestačí. To, co cítím, sahá mnohem dál, než je smutek. Právě jsem opustil šatnu Dinama, kam jsem šel, abych pochválil kluky. Fotbal není jen o hráčích, kteří si myslí, že mají větší kvalitu než ostatní. Základem fotbalu je přístup a v tom nás předčili,” okomentoval své dojmy ze zápasu José.
1 2Next page
/**/