Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Další utkání o bytí a nebytí evropského giganta v Lize mistrů. Zatímco Leverkusen už byl po dnešním zápase Bruggy-Porto definitivně z kola venku, Atlético potřebovalo pro zachování si postupových nadějí do osmifinále milionářské soutěže získat všechny tři body. Divoké utkání s ještě divočejší koncovkou nakonec skončilo remízou 2:2 (videa níže). Do statistik zápasu se zapsal svou první asistenci v Lize mistrů Adam Hložek.

Vsaď si na čtvrteční evropské poháry a získej 250 Kč jako volnou sázku

Český reprezentant odehrál proti Atléticu Madrid takřka celé utkání a už v 9. minutě nahrával na úvodní gól Diabymu.

O 10 minut později srovnal stav Carrasco. Zbývající góly i divoký závěr se spornou penaltou po konci utkání najdeš na další straně>>>