Zápas 5. kola Premier League nabídl zajímavý souboj nejen pro českého fanouška. Proti Součkovi s Coufalem se postavil Mourinhův Tottenham, za který se měl premiérově postavit Gareth Bale.

Utkání začalo dle papírových předpokladů. Tottenham potvrzoval roli favorita. Už v 16. minutě vedl 3:0 a zdálo se, že je o osudu zápasu rozhodnuto. Tento příznivý stav utkání drželi domácí Kohouti až do samotného závěru utkání. V 72. minutě navíc vběhl na hřiště i hvězdný Welšan. O 10. minut později však započal stíhací závod West Hamu.

Během 3 minut dokázali hosté vsítit 2 góly (na druhém gólu se velkou měrou podílel také Vladimír Coufal). Třešnička na dortu přišla v posledních sekundách nastaveného času. Gólem roku srovnal na konečných 3:3 Lanzini.

Skóre otevřel už v 1. minutě Son Heung-Min

Za 7 minut se krásnou individuální akcí trefil Kane. Zbytek gólů na další straně>>