VIDEO: Schickova fantastická volej proti Bayernu Mnichov! Neuer jen bezmocně přihlížel

Český útočník Patrik Schick pomalu chytá v Leverkusenu střeleckou formu! Po trefě v Evropské lize a v posledním ligovém utkání přidává další gól, tentokrát se nádherně trefil z voleje proti Bayernu Mnichov! Do poločasu se stihl trefit dokonce ještě jednou, radost mu však překazil VAR.

24letý český reprezentant v Bayeru Leverkusen začíná nabírat na formě! Po doléčení zraněného stehna začal opět nastupovat v základní sestavě a daří se mu i střelecky.

Ve šlágru 13. kola německé Bundesligy proti Bayernu Mnichov poslal svůj tým v úvodu zápasu do vedení. O 15 minut později překonal brankáře Neuera ještě jednou, jeho gól mu však nakonec uznán nebyl (video níže).

Patrikův gól nakonec jeho týmu bodový zisk nepřinesl. Robert Lewandowski zasadil Leverkusenu dva údery, a připravil je tak o všechny body i první místo v tabulce.

Patrik Schick otevřel stav utkání ve 14. minutě famózní ranou z voleje. Neuznaný gól najdete níže.

Český útočník se následně trefil do sítě Bayernu Mnichov ještě jednou, jeho gól mu však kvůli ofsajdovému postavení nebyl uznán. Obě dvě branky Roberta Lewadowského, kterými otočil zápas, najdeš na další straně ->
1 2Next page
/**/