Doposud nejzajímavější přesun na evropském přestupovém trhu. Hostování João Félixe z Atlética do londýnské Chelsea vyvolalo mezi fotbalovými fanoušky vzrušení. A vzrušené reakce nastaly také po premiéře 23letého Portugalce.

Situace v Chelsea není ideální. Klubu se po kompletní obměně vedení nedaří dostat do optimální kondice. Prozatím nepomohla ani výměna trenéra. I proto se svěřenci Grahama Pottera krčí v tabulce Premier League na nelichotivém 10. místě.

Prezidentská volba je tady! Ke vstupnímu bonusu 3350 Kč Betano nabízí nově registrovaným 500 Kč SÁZKU ZDARMA!

Nasměrovat klub k lepším zítřkům zkouší majitel Todd Boehly za pomocí hráčských posil, za které utratil tuto sezónu už 300 milionů eur. Posledním přírůstkem v kabině Chelsea se stal ve středu João Félix.

➡️VIDEO: Famózní Buffon proti Interu! Tímto zákrokem vychytal Džeka a zachránil Parmě prodloužení v Coppa Italia

Nová posila dostala šanci v základní sestavě jen pár hodin po svém příchodu, když ve čtvrtek nastoupila v dohrávce 7. ligového kola na hřišti Fulhamu. Jeho debut v Premier League však skončil už po 58 minutách (video níže).

Uběhlo sotva pár minut z druhého poločasu, když Félix neodhadl souboj s Tetem a po nebezpečném zákroku uviděl červenou kartu. Oslabená Chelsea pak neudržela remízový stav 1:1 a nakonec po gólu Carlose Viniciuse musela zkousnout druhou porážku v řadě.