VIDEO: První El Clásico v sezóně! Snová šibenice Raphinhy, nechyběla ani potyčka

Chci vyzkoušet Betano! Registrace s bonusem 3300 Kč ZDE

Las Vegas dnes brzo ráno hostil v rámci Soccer Champions Tour 2022 první El Clásico v nové sezoně. Přípravný přátelák mezi Realem a Barcelonou dopadl lépe pro katalánský celek, kterému zařídil výhru parádní trefou nově příchozí Raphinha.

Očekávaného přáteláku proti Realu Madrid se účastnilo hned několik nových posil Barcelony. V dresu Katalánců jsme měli poprvé možnost vidět v akci Roberta Lewandowského, který odehrál první poločas. Polský kanonýr vyšel v zápase střelecky naprázdno, namísto něho slavila gól jiná letní posila Blaugranas.
Zápas rozhodl jediným gólem Raphinha, za kterého vedení Barcelony uvolnilo z klubové pokladny 55 milionů eur. Brazilský útočník se trefil v plné parádě, když zpoza vápna vyslal na bránu parádní střelu mířící přímo do pravé šibenice (video níže).

Přestože se jednalo o přátelské utkání, zápasu to správné napětí rozhodně nescházelo. Už před koncem první půle došlo před vápnem Barcelony k hromadné potyčce (video níže). Zdá se, že se v novém ročníku můžeme těšit opět na pořádné bitvy.

V 27. minutě využil Raphinha nepřesné přihrávky Edera Militaa, míč si připravil ke střele a následně se postaral o famózní zásah. Lepší start v katalánském velkoklubu si 25letý Brazilec přát už nemohl (video potyčky níže).

Že El Clásico nebude nikdy probíhat v přátelském duchu, jsme se mohli přesvědčit i tentokrát.

Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

/**/