Byl to důležitý zápas pro oba celky, bojovalo se o 2. místo v tabulce

První velkou šanci zápasu měli domácí v 19. minutě hry, jenomže útočníkovi Valencie se nepodařilo trefit míč a obrovskou šanci tak v gól neproměnil. Před koncem poločasu jsme se dočkali ještě dvou gólů, kdy nejdříve poslal do vedení Španěly svojí trefou Soler, o minutu později však na druhé straně snižoval Kovačič.

Pár minut po začátku druhého poločasu poslal Blues do vedení Kovacić. Šanci na srovnání měl v podobě pokutového kopu Parejo, ten však penaltu neproměnil. Bod zachraňoval až 10 minut před koncem Wass, který se trefil famózně. Do obrovské příležitosti se v samotném závěru dostal Rodrigo, ten však v 100% šanci selhal. Oba celky si tak po remíze 2:2 odnesli po jednom bodu.

MESSI DOMINOVAL! Takto zařídil Barceloně všechny 3 góly proti Dortmundu, navíc orazítkoval břevno

První velká šance Valencie, která však gólem neskončila

40. minuta a Soler poslal Valencii do vedení