VIDEO: Pravda o opilém Kloppovi! Anglický moderátor má teď z ostudy kabát

Byl to velký den pro anglický fotbal. Nejen, že se podařilo Albionu porazit Německo 2:0 a postoupit do čtvrtfinále Eura 2020, na stadion navíc mohlo dorazit výrazně víc fanoušků, než tomu bylo zvykem v předchozích týdnech.

40 000 fanoušků. Takovou podporu měli hráči anglické reprezentace v úterním osmifinálovém zápase. Kolem Wembley navíc začala party ještě dřív, než se stihli fotbalisté hřišti vůbec rozcvičit.

➡️VIDEO: Nechutné gesto anglických fans! Takto se vysmáli plačící německé fanynce

Desítky minut před úvodním hvizdem se fanoušci v hojných počtech potulovali u stadionu a dostávali se pomocí plechovek s pivem do optimální nálady. A právě z těchto zápasových “příprav” se objevilo na sociálních sítích video, které okamžitě začalo kolovat doslova všude.

Údajně opilý Jürgen Klopp si užíval zábavu s anglickými fanoušky, zatímco hrdě křepčil známé “It’s Coming Home”. To potvrdil také jeden z reportérů, který před Wembley natáčel reportáž, čímž potvrdil senzaci, která na jedné straně nesmírně pobavila fanoušky Anglie, zatímco na straně druhé poněkud zaskočila příznivce Německa. Celá záležitost má však jedno velké ALE…

➡️VIDEO: Komentátor hitem internetu! Takto Mbappé nedal penaltu, Švýcar kolaboval pod vlnou euforie

“Včera jsem potkal na stadioně Jürgena Kloppa, kouče Liverpoolu,” začal reportér ve středečním ránu reportáž (video níže).

“Samozřejmě, že je to Němec. Před zápasem byl ve velmi dobrém rozmaru. Klábosil s mnoha fanoušky Anglie, dokonce jednomu vylezl na záda, zatímco popíjel pivo,” vyprávěl s nadšením a dokonce se pochlubil i společnou fotkou.Opravdu jsme byli svědky Jürgena Kloppa, kterak posilněn alkoholem dováděl s fanoušky soupeře? Samozřejmě, že ne!

Šlo jen o dokonale vypadajícího dvojníka, což potvrdilo video (najdete níže) pocházející z řad samotných příznivců Liverpoolu. Na špek samozřejmě kromě reportéra skočilo také několik milionů lidí po celém světě. Na rozdíl od něj, ale teď nejsou ve své zemi za blbce…¨¨

/**/