Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Měla to být jednoznačná záležitost. Fotbalisté Rangers přivítali v rámci skotského poháru na domácí půdě druholigové Partick Thistle. Navzdory předpokladům to však byl boj až do posledních minut. Utkání navíc negativně poznamenal moment v 71. minutě (video níže).

Celek potácející se ve středu tabulky druhé nejvyšší skotské soutěže Rangers pořádně zatopil. Po brance Holta vyhráli hosté, na jejichž vítězství byl před zápasem kurz 24.00, první poločas překvapivě 1:0.

➡️VIDEO: Hložkův další zářez v Bundeslize! Takto český útočník prostřelil obránce mezi nohama

Do druhé půle poslal trenér Rangers čerstvou krev, když ke Kamarovi a spol naskočil Roofe s Kentem. Vyrovnání přišlo o 5 minut později zásluhou Čolaka. Jak moc zoufalí byli domácí favorité ukázala moment v poslední čtvrtině zápasu.

Hlavní úlohu sehrál hráč s číslovkou 71 na zádech Tillman. Během souboje mu hráč Thistleu šlápl na kotník, načež se Tillman několik okamžiků svíjel na zemi. Spoluhráči tak v domnění jeho zranění zakopli míč do autu.

Absurdní věci se začaly dít v momentě, kdy chtěl soupeř míč v rámci nepsaných pravidel vrátit na stranu Rangers. Tillman byl však proti (video níže).

Zarážející na celé věci je fakt, že nikdo z hráčů Rangers nikterak nevystoupil proti Tillmanově chování. Ani fanouškům toto plivnutí do tváře fair play nevadilo. Jediný při smyslech zůstal domácí trenér Michael Beale.

Svým hráčům dal jasný pokyn, díky němuž aspoň z části napravili své nečestné jednání, i když gólman McGregor tedy nadšeně zrovna nevypadal. Rangers si nakonec gólem v posledních minutách zařídili výhru 3:2 a postup do další fáze poháru.