Real vstoupil do úvodu zápasu ve velkém stylu

Netrvalo to ani 10 minut a Real vedl po gólech Rodryga a asistencích Marcela již o dvě branky! O dalších pár minut později dostal Bílý balet výhodu pokutového kopu, který Ramos úspěšně proměnil no a v 15. minutě bylo v podstatě rozhodnuto. Real ale v nátlaku nepolevil. Před odchodem do kabin se stihl trefit ještě také Benzema.

Svěřenci Zidaneho nepřestali tlačit ani v 2. poločase. Vyprodukovali 10 střel, z toho 6 jich šlo mezi tři tyče a 2 střely skončily gólem.10 minut před koncem si připsal svůj druhý gól Francouzský útočník Karim Benzema a v samotném závěru pak navyšoval na konečných 6:0 Rodrygo, pro kterého tato trefa znamenala dovršení hattricku!

4. minuta Rodrygo

7. minuta a druhý gól Rodryga
14. minuta Ramos (penalta) Zbylé góly najdeš na další straně