VIDEO: Parádní gesto Haalanda! Takto i přes prohru vyskákal na tribunu, aby potěšil fanouška

Německý Superpohár postavil proti sobě dva nesmiřitelné rivaly. Borussia Dortmund vyzvala v boji o první trofej sezóny Bayern Mnichov. A fanoušci se rozhodně nenudili.


Fotbal nahoru dolů, nespočet šancí, čtyři góly a boj do posledních sekund. Německý Superpohár nabídl skvělou podívanou. Fotbalová veřejnost se pak zejména těšila na duel mezi hlavními kanonýry obou týmů.

➡️Ronaldo reaguje na spekulace! Je čas, abych prolomil mlčení, vyslal do světa jasný vzkaz

Robert Lewandowski tentokrát předčil svého soka Erlinga Haalanda rozdílem dvou branek, když pomohl Bayernu k výhře 3:1. Mladý Nor sice odehrál dobré utkání, avšak žádnou z naskytnutých šancí nedokázal proměnit. Jedinou branku Dortmundu měl tak na starosti legendární Marco Reus, který se trefil opravdu náramně (video níže).
Obrovitý Haaland se ale blýskl hlavně po zápase. I přes prohru vyslyšel prosbu malého fanouška a vyskákal několik pater na tribunu, aby mu předal cenný suvenýr. Celou situace začali hojně komentovat fanoušci na sociálních sítích.

Někteří jeho výkon přirovnávali ke známé postavě z herní série z Assassin’s Creed, jiní v něm viděli mnohem větší zvíře. “Vypadá jako King Kong přeskakující překážky, je obrovský.”


“Ahoj Erlingu, mohl bych dostat tvůj dres? Zítra mám narozeniny. Strašně moc děkuji,” stálo na transparentu malého fanouška, který poprosil Halaanda jeho rodnou norštinou (Reusova paráda pod videem).
Jediná branka Dortmundu a zároveň nejhezčí branka utkání. Marco Reus vyslal Neuerovi nechytatelnou zdravici.
/**/