VIDEO: Ostrá potyčka mezi Sonem a Llorisem zvedla fanoušky Tottenhamu ze židle! Mourinho to vzal na sebe

Ve včerejším zápase Tottenhamu s Evertonem to po odpískání konce prvního poločasu u půlící čáry pořádně zajiskřilo. Kapitán Kohoutů Lloris si to běžel vyříkat s o 5 let mladším spoluhráčem Heung-Min Sonem.

Těsně před koncem prvního poločasu se dostal útočník domácího týmu Richarlison do gólové šance. Branku ze situace nevytěžil, přesto to gólmana Tottenhamu pořádně rozzuřilo. Na vině byl dle Llorise především Son, který podle něj vypustil souboj. Video celého incidentu najdeš níže.

“Pokud chcete hledat viníka, jsem jím já. Byl jsem dost kritický ke svým chlapcům, protože mi nepřipadali dost kritičtí sami k sobě,” komentoval situaci po zápase Mourinho.

57letý portugalský trenér hodnotí potyčku mezi jeho hráči jako pozitivní: “Je to krásné. Nejspíše to je důsledek našich nedávných schůzek. Požádal jsem svoje chlapce, aby od sebe navzájem vyžadovali co nejlepší výkony. Byla to situace, kdy úžasný kluk, kterého tu mají všichni rádi, Sonny, dostal vynadáno od kapitána týmu, který se domníval, že ze sebe musí v zápase vydat víc. Padlo zde sice pár nadávek, ale myslím, že to byl důležitý okamžik pro celý tým.
K celé situaci se po zápase vyjádřil také brankář a kapitán Tottenhamu, Hugo Lloris: “Všichni hráči k sobě navzájem chovají velkou úctu. To, co se stalo mezi mnou a Sonem je něco, co k fotbalu občas patří. Žádný problém mezi námi však již není.  

“Na konci zápasu jste mohli vidět, že jsme šťastní za to být součástí týmu a za získané tři body. Na konci první půle jsme 6 sekund před koncem málem dostali gól kvůli špatnému presinku. Naštvalo mě to, ale i to k fotbalu patří. Nevadí, stalo se, život jde dál.

Fotbalisté Tottenhamu nakonec zápas proti Evertonu vyhráli. 3 body brali svěřence Mourinha především díky vlastní brance, kterou si v 24. minutě vstřelil obránce domácích, Michael Keane. V tabulce jsou Kohouti momentálně na 8. místě. Od páté příčky, která jako poslední zajišťuje účast v evropských pohárech, je dělí 7 bodů.
Video zmiňované potyčky mezi Llorisem a Sonem 

/**/