VIDEO: Ostrá dohra v poháru! Soldado se pustil do provokátéra Koemana, rozhodčí vylučoval na tribunu

Ve středečním zápase Copa Del Rey bylo pořádně horko. V duelu mezi Granadou a Barcelonou lítala ostrá slova i vyloučení.

Barcelona dle předpokladů zvládla utkání španělského poháru s Granadou a postoupila do další části soutěže. Koemanova parta se však na výhru pořádně nadřela, když odvracela senzační postup domácích dvěma góly v posledních minutách zápasu.

V prodloužení pak neponechali nic náhodě a dokráčeli k vítězství 5:3. Právě závěrečná část zápasů byla ve znamení vyhrocených emocí. “Je to idiot, je to idiot,” ohradil se střelec druhého gólu Roberto Soldado proti Koemanovi, který provokativními gesty slavil rozhodující góly svých svěřenců.

“Jsi kašpar bez špetky pokory,” dodal kanonýr Granady. Jak vidno z níže přiloženého videa, trenér Barcelony rozhodně nebyl jediný, kdo pokoušel trpělivost domácích.Vypjatou situaci řešil rozhodčí Sancho Martinez vyloučením na obou stranách. Z realizačního týmu Granady poslal na tribunu Pereze Lopeze. “Nadávky, přehnaná gestikulace a řvaní i po slovní domluvě,” uvedl v zápisu. Na druhé straně vykázal na tribunu Albertuse Schreudera. “Opustil svůj technický prostor a góly slavil provokativními gesty, kterými vyprovokoval lavičku domácích.”

Není to tak dávno, co se do podobné situace Koeman dostal v Lize mistrů. Tenkrát se nepohodl s realizačním týmem a hráči Juventusu. Jeho výměnu názoru s Dybalou najdeš zde.
/**/