VIDEO: Obrana United hitem internetu! Mizerný odkop, pak De Geovy jesle Maguireovi a gól City

Pokud někdo z fotbalových fanoušků doufal, že bude manchesterské derby vyrovnanou záležitostí, musel být hodně, ale hodně zklamán. I přesto že Manchester City nedal svém rivalovi žádnou šanci, hlavní mediální pozornost si přece jen uzmuli Rudí ďáblové. Jejich obraná činnost v čele s kapitánem Harrym Maguirem totiž opět zazářila.


Zápas dvou anglických gigantů, dvou nesmiřitelných rivalů z jednoho města. Utkání mezi Manchesterem City a Manchesterem United nabízí vždy zajímavou podívanou, i když poslední dobou modrá část města tahá za delší konec provazu.

➡️Derby Tomáše Řepku rozohnilo! Vrbu vrací do Přerova, schytal to i Rosický, místo Koláře klidně popelnici

Jinak tomu nebylo ani v nedělním šlágru Premier League. Svěřenci Pepa Guardioly přivítali na Etihad Stadium Rudé ďábly oslabené absencí jejich největší hvězdy. Cristiano Ronaldo nakonec na doporučení lékařů nefiguroval ani v nominaci.

O papírovém favoritovi utkání tak nebylo pochyb, což Citizens potvrdili také na hřišti, když nedali svému soupeři prakticky ani čuchnout a vyhráli po dvou gólech De Bruyna a Mahréze jednoznačně 4:1.

➡️Nová Ligy mistrů je tady! UEFA oznámila všechny změny, fanoušky čeká pořádná porce zápasů

A právě druhý gól kapitána Man City se nesl ve znamení absolutního zmaru obrany hostů. Nešikovný odkop Elangy, následovali jesličky De Gey, kterými poslal na párek Harryho Maguirea, pár nešťastných odrazů a potrava pro posměšky na sociálních sítích byla na světě. Jak by řekl klasik, “Toto se může stát jen hráčům Man Utd.” (2 videa níže).
Gólu Manchesteru City na 2:1 předcházely úsměvné okolnosti. Zejména z opakovaných záběrů pak vyniká dokonalá souhra obrany Red Devils. (Druhé video s opakovanými záběry níže)

Až záběry dalších kamer odhalily kouzlo celé akce.

/**/