Ještě v úterý slavili výhru v Lize mistrů nad Realem Madrid, teď ale přišel šok. Fotbalisté Paris Saint-Germain prohráli v plné sestavě na hřišti Nantes o dva góly.

Takový průběh zápasu nečekal asi nikdo. Domácí poprvé udeřili už ve 4. minutě utkání. O 10 minut později slavili druhou branku a ještě před koncem první půle zvýšili z penalty na 3:0. Ostuda Pařížanů byla na světě.

Messi a spol. se snažili odvracet blamáž ihned po změně stran. Ve 47. minutě snížil Neymar ve spolupráci s argentinským parťákem na 3:1. Brazilec měl po chvíli příležitost skórovat znovu, pokutový kop ale ostudně zahodil (videa obou událostí níže). “Nejpomalejší a nejlínější penalta všech dob. Totálně to odflákl. Vždyť to vypadalo, jako by se mu ji ani nechtělo kopat”, měli jasno fanoušci na sociálních sítích, kteří brazilskou stár okamžitě zahltili vlnou kritiky.

PSG si ve zbytku utkání stihlo vytvořit řadu dalších příležitostí. Hrdina domácích, gólman Lafont, ovšem vytáhl několik excelentních zákroků a míč podruhé za své záda nepustil. Pařížský velkoklub tak utrpěl první ligovou porážku od 3. října, kdy padl na hřišti Rennes.

➡️VIDEO: Mazaný signál, gól a přepsání klubové historie! Takto vstřelil Barák AS Řím svou 10. branku v sezoně

Lionel Messi v úvodu druhé půle našel vynikající pozemní přihrávkou Neymara v pokutovém území. Brazilský útočník si následně s míčem poradil na jedničku s hvězdičkou a skóroval. O jeho pokutovém kopu, který zahrával o chvíli později, už se tak ale mluvit nedá (2. video níže).

Neymar měl v 59. minutě možnost snížit na rozdíl jediného gólu. Jeho střelecký pokus byl ovšem více než mizerný a brankáři Lafontovi tak práci dost usnadnil.