VIDEO: Neymar po hattricku schytal kritiku! Tohle, že je jeden z nejlepších hráčů planety? soptil obránce Peru

Brazílie zvládla i druhý zápas kvalifikace na Mistrovství světa proti Peru. Na výhře se podílel především Neymar, který se postaral o 3 góly. Jeho počínaní se však hrubě nelíbilo obránci peruánského nároďáku, který ho po zápase zepsul.

Brazilský národní tým ve středu poměřil síly proti výběru z Peru, který nakonec porazil poměrem 4:2. Spolu s Argentinou tak Kanárci zůstávají ve skupině jako jediní bez ztráty bodů.

VIDEO: Messi jak ho neznáme! V zápase s Bolívií se ostře pustil do člena realizačního týmu

Hvězdný Neymar si v utkání připsal na konto již 4. hattrick za brazilský tým. Z toho 2 góly vsítil pomocí pokutových kopů (video najdeš na další straně ->). To se ale vůbec nelíbilo jednomu z řad obránců Peru, Carlosovi Zambranovi, který Neymara po zápase označil za klauna.

“Je považován za jednoho z nejlepších hráčů planety, ale pro mě je to popravdě jenom klaun. V pokutovém území vyhledává jakýkoliv kontakt, aby se mohl následně skácet k zemi. V zápase to tak udělal čtyřikrát, pětkrát. Z toho si vymodlil 2 penalty, které proměnil.”
Je mi líto pouze Richarlisona, kterého jsem nechtěně sundal loktem. Chtěl jsem zastavit hru a bohužel jsem ho trefil do tváře. “ komentoval po zápase 31letý obránce Boca Juniors, který byl za zákrok na Richarlisona v závěru hry poslán předčasně do sprch.

Reprezentační pauza tímto zápasem skončila a hráči se vrací zpátky do zemí svých působišť. Na další zápasy v rámci kvalifikace se hráči můžou těšit zase za měsíc. Na Brazílii bude 12. listopadu čekat Venezuela, Peru tentokrát poměří síly proti Chile.
Zákrok z 86. minuty, za který byl Zambrano vyloučen ze hry. Neymarův hattrick najdeš na další straně ->
1 2Next page
/**/