VIDEO: Neymar, jak ho neznáte! Zbrusu nový dokument odhalí mnohé o brazilské legendě

Koncem ledna se mohou fotbaloví nadšenci těšit na třídílnou dokumentární sérii o Neymarovi, která nám odhalí více z hráčova soukromí a připomene jeho nezapomenutelnou cestu na fotbalový vrchol.

Jeden z nejslavnějších a nejlepších fotbalistů současnosti, jenž během kariéry stihl vyvolat řadu kontroverzí a na jehož jméno se valila spousta kritiky. Nová minisérie z produkce Netflixu s názvem “Neymar: dokonalý chaos” pokryje vrcholy a pády brazilské celebrity a umožní jeho fanouškům poznat jej tak, jak ještě nikdy předtím.

➡️VIDEO: Ex-Sparťani v akci! Vyloučený Tetteh rozdával pěsti, Kanga asistoval, rozhodčího hlídala ochranka

Pořad zavede diváky na cestu životem brazilské legendy, od jeho dětských snů a začátků v Santosu, až po kariéru v Barceloně a přestup do francouzského Paris Saint-Germain, který z něj učinil nejdražšího fotbalistu historie.Dokument bude mimo jiné obsahovat také rozhovory s řadou osobností jako například Lionelem Messim, Kylianem Mbappém nebo Davidem Beckhamem.

➡️Suárezův senzační návrat do Premier League!? Ve hře je shledání s bývalými parťáky

„Neymar, milovaný po celém světě, ale také hromosvod pro kritiku, sdílí vrcholy a pády svého osobního života a famózní fotbalové kariéry,“ uvádí Netflix v popisu show od režiséra Davida Charlese Rodrigueze, který vyjde na platformě ve třídílné formě už 25. ledna.
.

/**/