VIDEO: Nevídané! Takto rozhodčí natřel ve sprintu Benzemu, nahrávku od Viniciuse bohužel nedostal

Real Madrid se ve středu večer výhrou 3:1 proti Osasuně přiblížil o krok blíž k titulu v La Lize. Kromě dvou neproměněných penalt kanonýra Benzemy zaujal fanoušky také pozoruhodný sprint rozhodčího v 90+6. minutě.

Branky Davida Alaby, Marca Asensia a Lucase Vazqueze pomohly týmu Carla Ancelottiho k vítězství na stadionu El Sadar. Madridští si mohli oddechnout až v posledních vteřinách zápasu po trefě na 3:1.


Klid na kopačkách však mohli mít mnohem dřív. Ve druhém poločase totiž Karim Benzema v rozmezí 7 minut neproměnil hned dva pokutové kopy.

➡️Kanga vrací Rosickému úder! Kolik trofejí jste vyhráli? Jako manažer nestojíš za nic

A právě francouzský útočník byl účastníkem pozoruhodného momentu těsně před gólem na 3:1, když ho v běžeckém souboji vymazal rozhodčí Ricardo de Burgos Bengoetxea.
Španělský sudí si dokonce naběhl i do ideálního místa ve vápně Osasuny. Celé akci scházela už jen přihrávka od Viniciuse. Ten se však bohužel rozhodl nahrát Vazquezovi, který se nemýlil a navýšil vedení (video níže).

➡️Vážný zájemce o Maguirea! Anglický velkoklub nabízí United 40 milionů liber

“Ten muž snad umí lítat,” okomentoval nevídaný sprint jeden z fanoušků v diskuzích. “Vypadalo to, jako by si chtěl naběhnout na přihrávku, aby mohl skórovat,” žertoval další z diskutujících./**/