Velké zklamání pro Sešívané. Od postupu do základní skupiny Ligy mistrů je dělilo jen několik minut.

Na Sešívané dnes čekalo v rámci 4. předkola Ligy mistrů odvetné utkání proti Midtjyllandu, které mělo rozhodnout, zdali se pražský celek podruhé za sebou probojuje až do základní skupiny nejprestižnější klubové soutěže. První utkání skončilo v Praze bezbrankovou remízou a šance tak byly otevřené na obou stranách.

Ještě 10. minut před koncem základní hrací doby byla Slavia za stavu 1:1 v postupové pozici. Pak ale dostali domácí výhodu pokutového kopu, a po Kolářem úspěšně vychytané penaltě následovalo rozhodnutí rozhodčího, které vše změnilo.

Lépe do utkání vstoupila Slavia, kterou do vedení poslal již ve 3. minutě Peter Olayinka.

V 65. minutě přišlo vyrovnání ze strany domácích. Trefil se Kaba. Zbylé góly, včetně opakované penalty, najdeš na další straně ->