Slavia vstoupila do boje o základní skupinu Ligu mistrů. Sešívaní na půdě Ferencvárose zažili hrůzostrašný závěr prvního a začátek druhého poločasu.

Fotbalisté pražské Slavie zahájili boj o postup do 4. předkola Ligy mistrů. Úvodní utkání se koná na hřišti maďarského soupeře, kde český celek prohrával po 50 minutách už o 2 góly.

Slavia během první půle svého soupeře přehrávala, pak ale přišel velmi nešťastný moment a vlastní gól do šatny. Smůlu si Sešívaní přenesli i na začátek poločasu druhého (obě videa níže).

Nejprve Taras Kacharaba poslal ve 44. minutě míč směrem ke Kolářovi, jenomže slavistickému gólmanovi balon těsně před zpracováním poskočil a utekl mu až za brankovou čáru.

Smolař Kacharaba se postaral i o druhou branku Maďarů, když rozhodčí po jeho zbytečném zákroku nařídil pokutový kop. Ferencváros tak šel v 50. minutě do vedení 2:0.