VIDEO: Neuvěřitelné! Takto Mbappé nedal 2 penalty po sobě ani dorážku do prázdné brány, pak střídal kvůli zranění

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Po vzrušujícím závěru zimního přestupového okna byl na pořadu dne ligový fotbal. Zejména pak ve Francii, kde se hrálo hned 10 zápasů. Mezi ty nejsledovanější se tradičně zařadilo utkání PSG. Pařížané si po prohře a remíze přijeli spravit chuť do Montpellier. Smůla na paty se jim však začala lepit hned od začátku zápasu.

Forma fotbalistů Paris Saint-Germain není poslední zápasy zrovna ideální. Po prohře s Rennes 0:1 a remíze s Reims 1:1 přicestovali Galtierovi svěřenci do Montpellier. Ani tentokrát se ale pro ně utkání nevyvíjelo dobře už od samotného začátku.

Vsaď si na zápasy LA LIGY a získej v rámci Betano mise 500 Kč SÁZKU ZDARMA!

Velkým tématem se na sociálních sítích stala jedna z největších hvězd týmu Kylian Mbappé. Francouzský reprezentant měl už v 10. minutě na noze úvodní branku utkání a to hned třikrát (všechna videa níže).

➡️Tajemství za útratou Chelsea ve výši 611 MILIONŮ €! Takto Blues geniálně obešli Finanční fair-play, UEFA reaguje

Nejprve se postavil k pokutovému kopu, který ovšem neproměnil.

Rozhodčí ale dal Kylianovi druhou šanci, neboť penaltu nechal opakovat. Ale ani napodruhé to nevyšlo, když ho znovu vychytal gólman Lecomte. Míč se sice odrazil od tyče opět k volnému Mbappému, ten však prázdnou bránu trestuhodně překopnul. Tím jeho smůla nekončila (zranění níže).

Ve 21. minutě si po tomto souboji poranil pravděpodobně koleno a byl nucen střídat. Stejný osud čekal o 10 minut později tako Ramose. Také on musel kvůli zranění opustit předčasně hřiště. Poločas zmaru pak dovršil Messiho neuznaný gól kvůli ofsajdu.

Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

/**/