PŘED ZÁPASEM + LIVE!
Tipsport nově nabízí tvorbu tiketu z kombinace předzápasových i live sázek

Někdy o výhře či prohře rozhodují maličkosti. Své o tom ví také sázkař Karlvonbanhof. Ten přišel těžko uvěřitelným způsobem o pořádně tučnou odměnu.

Chybělo už jen pár sekund z dlouhého nastavení v zápase Betis Sevilla-Espanyol Barcelona. Tipér Karlvonbahof si v té době mohl odškrtnout zbývajících pět přesných tipů z fotbalové akovky, která se vyšplhala až na hodnotu 408 tisíc korun.

K triumfu stačilo jediné, aby oslabený Betis udržel na domácím hřišti těsné vedení 2:1 až do konce. Dařilo se mu to do sedmé minuty nastavení z osmi možných.

Pokud ještě nemáš účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžeš ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Pak přišla mela v pokutovém území, několik z blokovaných střel a nešťastných odrazů. Výsledek? Vyrovnávací branka Espanyolu (video závěrečného tlaku najdeš níže). Na celý tiket se můžeš podívat zde.