VIDEO: Nešikovný vlastní gól, výstavní přímák a další! Tohle jsou nejlepší momenty z 27. kola Bundesligy

V Německu se odehrálo již druhé ligové kolo po koronavirové pauze

Jako první z TOP 5 evropských lig odstartovala německá Bundesliga, kde se tento víkend odehrálo 27. kolo. A jak už to tak bývá, i tentokrát jsme mohli být svědky luxusních gólů, ale i smolných okamžiků.

Dortmund i Bayern Mnichov svoje zápasy v tomto kole opět vyhráli a mnichovský celek tak dále vede ligu o 4 body. V úterý 26. května nás však čeká ‘Der Klassiker’, tedy zápas Dortmundu proti Bayernu, kde budou mít fotbalisté Dortmundu příležitost se v tabulce bodově dotáhnout na svého soupeře.

Dále byla tento víkend v lize pokořena hranice 30 kanadských bodů, na kterou se dostal 20letý Sancho (16 gólů a 14 asistencí), o pár hodin později Lewandowski (27 gólů a 3 asistence), a v neděli také Werner (24 gólů a 7 asistencí).

Teď už se ale pojďme vrhnout na výběr toho nejlepšího z aktuálního kola.
Jako první stojí za zmínku nádherný gól z přímého kopu na 0:1 v zápase Schalke proti Augsburgu, jehož autorem je E. Lowen.


Další branka, která stojí za zmínku, padla v zápase Bayernu proti Frankfurtu. T. Müller dostal v 41. minutě luxusní přihrávku od A. Daviese. Ten si s míčem poradil a poslal ho za záda gólmana Trappa.

A stále zůstáváme u předešlého zápasu. O poslední branku utkání se postaral M. Hinteregger, pro kterého to za normálních okolností mohlo znamenat zkompletování hattricku, jenomže 27letý obránce tentokrát míč dopravil do své vlastní brány. Zápas nakonec skončil 5:2 pro Baynern. Další góly nalezneš na další straně ->->->

1 2Next page
/**/