Sevillské derby se nedohrálo. Během napjatého střetnutí totiž domácí fanoušci zasypali hráče městského rivala předměty. Jeden z předmětů pak zasáhl do hlavy Joana Jordana. Rozhodčí ihned přerušil zápas.

➡️VIDEO: Snový debut Coutinha! Během 15 minut obral gólem a asistencí Man Utd o výhru

Městské derby mezi Betisem a Sevillou bylo odehráno jen z poloviny. Na konci prvního poločasu totiž domácí příznivci upustili uzdu svým emocím a po vyrovnávacím gólu Betisu zasypali hráče Sevilly několika předměty. Na hlavě Jordana pak přistála věc připomínající oštěp (video níže).

Španělský obránce pak byl doprovodu svých spoluhráčů odveden do kabin. Rozhodčí následně utkání za stavu 1:1 ukončil. O osudu zápasu rozhodne španělská fotbalová federace. Je pravděpodobné, že Betis kontumačně prohraje.