VIDEO: Nejúsměvnější moment turnaje! Červené kartě Aboubakara se smál i rozhodčí

Posbírej v rámci Speciálního kalendáře pro MS přes 10 000 Kč v SÁZKÁCH ZDARMA 

Poslední hrací den skupinové fáze mistrovství světa v Kataru nezklamal. Nastolený trend z předcházejících dnů se přenesl také do pátku, když prohráli další papírově silnější týmy. Po senzačním postupovém triumfu Jižní Koreje nad Portugalskem se blýskli také hráči Kamerunu v zápase s Brazílií.

Kamerun měl před sebou tvrdý oříšek. Pokud chtěl africký celek pomýšlet na postup, potřeboval v pátečním večeru porazit lídra skupiny G Brazílii a zároveň musel doufat v těsné vítězství Srbska nad Švýcarskem.

➡️VIDEO: Postupová fantazie Sona a korejští komentátoři v euforii! Tento bleskurychlý protiútok v posledních sekundách rozhodl

První a paradoxně těžší část úkolu zvládli Kamerunci na jedničku. Fotbalového giganta z Jižní Ameriky skolili gólem 90+2. minutě 1:0. A i když to nakonec k postupu nestačilo (Švýcaři zvítězili 3:2), smutek na jejich tvářích byste hledali marně, spíš naopak. Kamerun se totiž stal vůbec prvním africkým týmem v historii, který porazil na světovém šampionátu Brazílii.

Speciální AKCE pro MS v Kataru! Betano nabízí novým sázkařům ke vstupnímu bonusu 3000 Kč a 50 free spinům hned po registraci také dalších 200 FREE SPINŮ ZDARMA! Stačí při registrace zadat promo kód: CASINO200

Skvělou náladu v týmu nejvíce demonstroval právě vítězný gól Aboubakara. Jeho branka a zejména následné okolnosti se jednoznačně staly nejúsměvnějším momentem letošního turnaje (video níže). Kamerunec, který měl tou dobou už jednu žlutou kartu, oslavil velkolepou trefu se vší parádou. Za sundání dresu musel přijít nevyhnutelný trest, druhá žlutá a tedy vyloučení.

➡️VIDEO: Velký zářez Uruguaye? Takto se Cavani skácel pro penaltu, rozhodčí nepískl, po konci se na něj hráči vrhli

To ale nikoho z kamerunského týmu netrápilo. Aboubakaramovi přispěchal pogratulovat také trenér. Celá situace vykouzlila úsměv od ucha k uchu také rozhodčímu, který hráče vyprovodil ze hřiště jako dobrého kamaráda.
Aboubakarova vítězná trefa proti Brazílii v 90+2. minutě (reakce spoluhráčů, trenéra i rozhodčího níže).

A pak že červenou kartu nemůže člověk obdržet s radostí.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

/**/