Páteční večer byl ve znamení návratu k italskému fotbalu. Před restartem Serie A dostali fanoušci předkrm ve formě italského poháru.

Na pořadu dne tak byl odvetný duel mezi Juventusem a AC Milán. První zápas skončil v Miláně 1:1, a tak bylo jasné, že pokud chtějí hosté postoupit, musí nutně vstřelit nějakou branku. Zápas však nakonec nenaplnil očekávání a skončil bezbrankovou remízou 0:0.

Zápas ovšem ovlivnily hned první minuty. Juventus totiž mohl poslat do vedení Cristiano RonaldoDonnarummu ovšem nepřekonal. Klíčový moment však přišel o pár sekund později.

Rebic, který nahradil na hrotu zraněného Ibrahimoviče, jako by chtěl na dálku svého spoluhráče pozdravit a předvedl kop, za který by si nestyděl ani Karate Kid. Bohužel však jeho cíl nebyl míč, nýbrž Danilo. Za tento kriminální zákrok vyfasoval okamžitě červenou kartu a AC tak dohrávalo v 10 mužích.

Od té chvíle, tedy od 17. minuty, jsme byli svědky ne zrovna záživné podívané. Hosty několikrát podržel gólman Donnarumma a tím výčet zajímavých momentů končí. Juventus tak postoupil do finále.