Byl první, ale byl výjimečný. Zlatanův debutový gól v dresu Los Angeles Galaxy vyhrál anketu nejkrásnější gól historie Major League Soccer.

Švédský fotbalista, jenž v 39 letech stále udivuje v zápasech italské Serie A, rozšířil svoji sbírku o další úspěch. Jeho první gól za LA Galaxy totiž vyhrál cenu nejlepší gól historie zámořské MLS.

Velká pocta od Zlatana! Takto vychválil Nedvěda, pak ho zařadil do sestavy snů

Zlatan strávil v Americe 2 sezóny, během kterých si připsal 58 startů. V dresu Los Angeles slavil dohromady 53 zásahů, nejvíce speciální byl však ten úplně první.

Ibrahimovič si tehdy osladil svoji premiéru luxusní brankou ze skoro 40 metrů, kterou famózně započal obrat. Švédský fotbalista nastoupil na plac v 71. minutě, o 6 minut později pak vyrovnal luxusním gólem na 3:3, aby v závěru zápasu přidal druhý gól a dokonal obrat.