VIDEO: Nejhezčí gól letošní přípravy! Za tuto luxusní bombu Pereiry by se ani Rooney či Scholes nestyděli

Manchester United odehrál ve středu třetí přípravné utkání proti nováčkovi Premier League Brentfordu. Rudí ďáblové sice opět nevyhráli, fanoušci na zaplněném Old Traffordu ale měli na co koukat. Obzvláště pak, když se Andreas Pereira rozhodl opřít do míče z 20 metrů od brány.


Brazilský záložník Pereira strávil poslední sezonu na hostování v Lazio Řím a očekává se, že ještě toto léto opustí Manchester natrvalo. Přesto se objevil v sestavě pro přátelské utkání s Brentfordem.

V utkání sice nejdříve selhal při střeleckém pokusu z přímého kopu, za jeho parádu z druhého poločasu mu ale zajisté všichni spoluhráči a fanoušci odpustili.

“Dalo se to vůbec kopnout hůře? Hlavně ať už je pryč.” “Už ho k tomu prosím nepouštějte,” smáli se fanoušci na sociálních sítích. A měli důvod, Pereira si tento kop za rámeček rozhodně nedá.

Jeho střelecký pokus byl tak špatný, že se za to sám ještě po zápase omlouval. “Tvůj výraz mluví za vše Mato. Příští přímák je tvůj,” napsal k přidané fotce na Instagramu.p1fboc6r4c2hn1jb445n140rjd3l.jpg

V úvodu druhé půle Pereira ovšem svůj zpackaný přímák odčinil. Lingardovu střelu doprostřed brány dokázal brankář hostů pouze vyrazit před sebe, načež se jeden z obránců snažil hlavičkou uklidit míč do bezpečí. Ten nakonec přistál na noze brazilského záložníka Manchesteru, který se odhodlal pro střelu z voleje a postaral se o jeden z nejlepších gólů tohoto roku.

“Myslím, že klub by mohl předat ocenění pro gól sezony Pereirovi už teď. Jeho rána byla opravdu fantastická,” ocenil po zápase gól Brazilce kouč Solskjaer./**/