VIDEO: Nehorázná troufalost! Takto si Mendy udělal ve vlastním vápně kužely z hráčů Barcelony

Po delším čase nám El Clásico naservírovalo vyrovnanou bitvu, plnou zajímavých situací a dramatu až do samotného konce utkání. Rozuzlení přišlo až v prodloužení, které lépe zvládl Real Madrid a po výhře 3:2 postoupil do finále španělského Superpoháru.

Bílý balet ovládl El Clásico už po páté v řadě. Tentokrát se ale na výhru pořádně nadřel. Barcelona předčila očekávání fanoušků i expertů a byla rovnocenným soupeřem. K vidění bylo hned pět gólů, když se postupně trefil Vinicius, Benzema, de Jong, Fati a Valverde.

➡️VIDEO: Slavia zveřejnila záběry z útrob stadionu Rangers! Část videa spolkla cenzura

Kromě branek se diváci dočkali také zajímavých fotbalových momentů. Ten nejpovedenější měl na starosti Ferland Mendy. Obránce Realu Madrid si v 86. minutě za stavu 2:2 dovolil ve vlastním vápně něco, co se vidí jen zřídkakdy.

➡️VIDEO: Exkluzivní vyjádření Ronalda! Toto řekl po spekulacích o odchodu na adresu trenéra Rangnicka

Po velmi nebezpečném protiútoku Barcelony vyvezl míč do bezpečí způsobem, kterým zaručeně zvýšil tlak nejen fanouškům, ale zejména trenérovi Ancelottimu. Ze dvou hráčů katalánského celku si udělal kužely, k čemuž využil také slavné “Zidanovky”, přes toho třetího pak rozehrál akci svého týmu (video níže)./**/