VIDEO: Nechutné gesto anglických fans! Takto se vysmáli plačící německé fanynce

Anglie se nese na vlně euforie. Po několika dekádách se jim podařilo zvítězit ve vyřazovací části turnaje proti Německu. Navíc si výhrou zajistili postup do čtvrtfinále. Na úspěchu však zanechali pořádně černou kaňku jejich příznivci.

Hraj zdarma Tipovačku k ME ve fotbale. Ve hře jsou 2 mega!
Přidej se ještě dnes. Každé kolo se soutěží o 40 000!
Odměna čeká pro 20 000 nejlepších tipérů.

Velmi očekávaný duel. Do Wembley přicestoval Angličany neoblíbený tým z Německa. Tým, proti kterému se Albionu dlouhodobě nedaří. Na stadionu bylo přítomno 42tisích fanoušků, i když nepoměr mezi anglickými a německými příznivci byl více než úsměvný. 40 000 domácích hnalo svůj tým proti dvou tisícovkám fanouškům hostů. Kvůli koronavirovým opatřením totiž na stadion mohli jen Němci žijící v Británii.

➡️VIDEO: Frustrovaný Ronaldo! Kapitánskou pásku odkopl, otřel se i o Courtoise

Přejdeme-li tento malý neduh, panovala ve Wembley parádní atmosféra. Šlo vidět, jak si lidé na Ostrovech po čase zase užívají plný stadion. Navíc jim jejich fotbalisté udělali pořádnou radost, když po dvou gólech do sítě Neuera mířili k tolik vytouženému postupu.

Místo oslavné tečky se však fanoušci Albionu zachovali jako tupé stádo dobytka. V nastaveném čase se totiž na obrazovkách po celém světě i na těch ve Wembley objevila plačící německá holčička. Reakce domácích fanoušků? Oslavný pokřik a aplaus. 40 000 Angličanů si užívalo pohled na uslzenou 7letou fanynku (video níže.)

➡️EURO 2020: Trefili přesně pondělní remízy 3:3 najednou! Teď berou parádní výhry

Divákům u televizních přijímačů se mohlo na první pohled zdát, že pozdvižení způsobilo střídání Thomase Müllera, to však záhy vyvrátili na sociálních sítích fanoušci uvnitř stadionu. Navíc je více než nepravděpodobné, že by zrovna angličtí fanoušci vzdávali hold hráči soupeře, kterého po tolika letech konečně vyřadili z turnaje.

Objevují se také komentáře popisující posměšná slova Angličanů jako “Cry more you little sl*t!”, tedy “Breč víc, ty malá č*bko!”.

p1f9cmjm421vv81lq1t9k1g9r6d0o.jpg

p1f9cmjusfdrj2bk9vm4rklkq.jpg

p1f9cmkbiq126m6hh1q2v1kvh1fb4s.jpg


p1f9cmkigd1ujnc7s1c8j1cks9etu.jpg

p1f9cmko951l8f134c1g0n21b149k10.jpg

p1f9cmkutgonu16qc1ltkavi1s8d12.jpg

Na internet se dokonce dostaly i záběry výtečníků, kteří si malou fanynku vychutnali během společného sledování přenosu.


/**/