James Rodríguez se dočkal premiérové trefy v Premier League. Za odměnu vyfasoval pěstní pozdrav od Gibbse.

Byla to velká jízda posilami nabitého Evertonu. Po výhře nad Tottenhamem porazil Ancelottiho tým West Bromwich jasně 5:2. Hatrrickem se blýskl Calvert-Lewin. První brankou v anglické lize ve svém 2. zápase také James Rodríguez. Vzápětí však inkasoval úder do obličeje a červenalo se. Mike Dean pak nekompromisně vyloučil i trenéra West Bromwiche Slavena Biliče.

Luxusní parádička Lewandowského a volej Müllera! Toto je dechberoucí akce Bayernu

Po chybě Evertonu přesprintoval Diangana prakticky celé hřiště a poslal v 10. minutě West Brom do vedení 1:0

Ve 31. minutě vyrovnával Calvert-Lewin. Jamesův premiérový gól i obě červené karty najdeš na další straně>>>