VIDEO: Nádherný premiérový gól ex-slávisty Baha v Benfice! Takto po sólu vystřelil pumelici pod břevno

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Alexandr Bah pokračuje ve snové jízdě. Po vynikajících výkonech ve Slavii Praha se ve skvělém světle ukazuje také v portugalské lize. Teď si navíc v Benfice Lisabon připsal nádherný premiérový gól (video níže).

Jindřich Trpišovský si ho do Slavie přivedl jako hráče s obrovským potenciálem. Alexander Bah však vystřelil mezi největší hvězdy české ligy ještě rychleji, než se čekalo.

➡️AKTUÁLNĚ: Tvrdá obvinění z Premier League! Manchesteru City reálně hrozí vyloučení ze soutěže

25letý krajní obránce přišel do Prahy za necelé 2 miliony eur, za pouhý rok pak putoval s 8 milionovým puncem k Benfice Lisabon. Ani tam se jeho forma nevytratila. Spíše naopak.
Dánský reprezentant se během pár zápasů stal stabilním členem základní sestavy. Teď už ho můžeme s klidným svědomím nazvat klíčovým hráčem. Vzestup potvrdil také v posledním zápase portugalské ligy. Proti Casa Pia zaznamenal svůj premiérový gól, navíc z kategorie extratřída.

➡️VIDEO: Krmenčík dostal od Yusufa pořádného seřváka! Hezky česky, z plna hrdla

Bah si vzal míč na vlastní půlce a odevzdal ho až před soupeřovým vápnem, když nedal gólmanovi ranou pod břevno žádnou šanci. V aktuálním ročníku kromě gólu zaznamenal také 6 asistencí (2 v Lize mistrů a 4 v lize).Betano nabízí novým uživatelům 50 spinů ZDARMA

 

/**/