Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Víkendové superpoháry uzavřel v nedělním večeru ten francouzský. Proti hvězdami našlapanému PSG se postavili hráči Nantes a fanoušci se měli na co koukat.

➡️VIDEO: Kuchtovo vyloučení! Takto prošlápl obličej Vliegenovi a pakoval se do sprch

O favoritovi utkání nebylo pochyb. PSG nastoupilo v nejsilnější možné sestavě. Chyběl pouze Kylian Mbappé. Pařížané od prvních minut diktovali tempo. Nakonec vyhráli jednoznačně 4:0 a mohli slavit první trofej v sezóně. Pěknou akcí se prosadil Lionel Messi, z přímáků se pěkně trefil zase Neymar a třešničku na dortu si nachystal Sergio Ramos (všechny góly níže).

Skóre otevřel už ve 22. minutě Lionel Messi, který se Neymarově kolmici uvolnil, udělal kličku gólmanovi a poslal PSG do vedení 1:0.

V posledních sekundách prvního poločasu se z přímého kopu Neymar nemýlil a zvýšil už na 2:0. Ramosova paráda i Neymarův druhý gól na další straně>>>