Fotbalisté Slavie nastoupili v boji o Evropskou ligu do venkovní odvety proti Legii Varšava. Českému zástupci při hře v oslabení svitla jiskra naděje, když se dostal do vedení po fantastické ráně Ekpaie. Polský mistr ovšem osud zápasu zvrátil ve druhé půli.

Slavia Praha nastoupila ve čtvrtek večer do odvety závěrečného čtvrtého předkola Evropské ligy. Remízový výsledek 2:2 z prvního utkání nechal i díky zrušení pravidla gólu na hřišti soupeře všechno otevřené.

Slavisté vstoupili do zápasu velmi nešťastně, když byl už ve 3. minutě poslán do sprch po nešťastném zákroku Tomáš Holeš. Jeho spoluhráče tak čekala celý zápas hra v oslabení.

Přesto to byli Sešívaní, kteří měli první slovo. O změnu skóre se postaral před koncem první půle Ubong Ekpai, a to opravdu se vší parádou.

Holeš viděl kartu ve 3. minutě poté, co soupeři v souboji nešťastně sešlápl lýtko.

Slavisté se stihli před koncem první půle dostat do vedení. Nigérijský útočník Ekpai vyslal na svatyni Boruce nechytatelnou bombu.

➡️Poslední nabídka za Mbappého! Real oficiálně přihodil, dohoda se City, Ronaldo vynechá příští zápas

Opakovaný záběr luxusní trefy slavistického snajpra.