Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

O víkendu vedle anglické a německé ligy odstartovala také nejvyšší francouzská soutěž. První ligovou výhru v sezóně si pak připsali v sobotním večeru hvězdné PSG, které si s chutí zastřílelo v Clermontu.

První ligový zápas v sezóně a jednoznačná výhra 5:0. Paris Saint-Germain navázalo na výkon z francouzského poháru a v pohodovém tempu si užilo gólových hodů v Clermontu. Mužem zápasu byl jednoznačně Neymar, který si kromě gólu připsal také 3 asistence.

Blýskl se také jeho parťák z útoku Lionel Messi. Ten si k asistenci z prvního poločasu připsal v posledních 10 minutách zápasu rovnou 2 branky. Zejména svým posledním zářezem nadchl všechny fotbalové fanoušky.

Probíhala 86. minuta. O osudu utkání bylo rozhodnuto. PSG vedlo o čtyři branky, když přišel od Paredese centr do vápna na Lionela Messiho. Ten si míč zpracoval hrudí a akrobaticky kopem dovršil kanonádu Pařížanů (video níže).