Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Zatímco v Evropě pokračují souboje v Lize národů, týmy z Jižní Ameriky se věnují přípravným zápasům. Během sobotní noci byl ve hře také Lionel Messi. Jeho Argentina se utkala s Hondurasem a fanoušci se rozhodně nenudili.

➡️Ronaldo dorazil do Česka! Co speciálního vyžaduje od ubytování v Praze?

Hvězdný Argentinec navázal tam, kde naposled v rámci reprezentační pauzy skončil. Po pěti gólech do sítě Estonska se gólově prosadil také proti Hondurasu. Nejprve zvyšoval na 2:0 v závěru prvního poločasu, po změně stran pak pohotovým dalekonosným lobem (video níže) upravil na konečných 3:0.

Roztoč Kolo štěstí a vyhraj Sázky zdarma a Free spiny každý den – objev vše, co BETANO nabízí

Fanoušky však nejvíce zvednul ze sedaček moment ze 39. minuty. Honduraský Deiby Flores vletěl do nic netušícího Messiho a ramenem ho tvrdou ranou do horní části těla poslal k zemi, což ihned vyvolalo hromadnou potyčku. Flores vyfasoval za nebezpečný zákrok žluté napomenutí (Messiho povedený lob níže).

Messiho druhá branka v utkání stála za to. Po chybě obránce takto dalekonosným lobem překonal gólmana Hondurasu.