VIDEO: Mourinhova ostrá slova! Takto Baleovi na tréninku vyhrožoval Madridem

Návrat Garetha Balea do Tottenhamu neprobíhá tak, jak si Velšan představoval.

Je zpátky na severu Londýna. Čtyřnásobný vítěz Ligy mistrů přispěchal do Tottenhamu na hostování z Realu Madrid s vidinou mnohem většího herního vytížení. Realita je ovšem poněkud jiná.

Do utkání nastupuje jen sporadicky. V Premier League doposud zaznamenal v základní sestavě pouze jeden jediný start. Jistotu na hřišti nemá ani v anglických pohárech. Vždyť i proti osmiligovému Marine nastoupil na poslední čtvrthodinku.

Není tak divu, že v kuloárech koluje hned několik spekulací, které řeší důvod, proč José Mourinho upřednostňuje před Balem Stevena Bergwijna nebo Lucase Mouru. Debaty teď navíc posílilo video z tréninku Spurs, kde se José o 31letého křídelníka slovně opřel.

“Chceš zůstat tady nebo jít do Realu Madrid a nezahrát si ani minutu?” zaznělo mikrofonem. Zdá se, že ani pod Mourinhem nebude mít Bale na růžích ustláno a místo v sestavě si bude muset opravdu zasloužit. Jinak se totiž také může stát, že se v létě vrátí do Madridu ve stavu, v jakém ho minulý rok opouštěl.
Video z tréninku Tottenhamu, během kterého mikrofony zaznamenaly rozmluvu Mourinha s Baleem. (Doporučujeme zesílit hlasitost) 
/**/