Od Mourinhova Tottenhamu se v zápase Ligy mistrů proti Olympiakosu očekávalo ledacos, že budou prohrávat v 20. minutě už o 2 góly by si však nikdo netipnul.

Mourinho byl v úvodu zápasu v obtížné situaci, jeho celek po 20 minutách hry prohrával o dvě branky. První reakce Portugalce bylo střídání Eriksena za Diera v 29. minutě. Spurs dokázali těsně před koncem prvního poločasu snížit skóre po neuvěřitelné hrubce obránce Olympiakosu, který vůbec netrefil míč při snaze odkopu.

Dybalova bomba z přímáku! Touhle střelou z úhlu rozhodl o vítězství proti Atléticu

Druhý poločas byl potom v režii domácích. Svěřenci Mourinha si vytvořili několik akcí, z čehož hned tři skončily gólem. Kohouti v klidu zápas otočili a ještě si stihli vytvořit 2gólový náskok. Mourinho tak může oslavovat druhé vítězství v Tottenhamu.

Lewandowski v Lize mistrů řádil! Za 14 minut 4 góly a bylo hotovo

V 6. minutě otevírá skóre El Arabi

Na 2:0 zvyšuje v 19. minutě Semedo

Obrovská hrubka obránce Olympiakosu, po které snižuje Alli na 1:2. Zbylé góly najdeš na další straně.