Leverkusen doma přejel bezmocný Fürth sedmi góly! O většinu z nich se navíc postaral český ostrostřelec Patrik Schick, který si proti nováčkovi německé ligy připsal čtyři góly za 27 minut.

Na Bayer Leverkusen čekalo v rámci 14. kola Bundesligy domácí utkání proti poslednímu Fürthu. A bylo na co koukat. Domácí svého protivníka nijak nešetřili a s chutí si zastříleli.

Leverkusen měl po první půli pohodlný dvougólový náskok. Po změně stran přišla chvíle českého reprezentanta Patrika Schicka, který nebyl 27 minut vůbec k zastavení.

Schick rozpoutal svůj gólostroj ve 49. minutě, kdy navýšil vedení Leverkusenu na 4:1.

Druhou branku přidal reprezentační útočník v 69. minutě. Zbylé dva góly najdeš na další straně ->