VIDEO: Messiho zázrak! Maradonu uctil gólem, který je stejný jako 27 let starý gól zesnulého Argentince

Neuvěřitelný kousek se povedl v posledním zápase Barcelony 33letému kouzelníkovi. Nádherný gól, který věnoval Maradonovi do nebe, byl totiž naprosto totožný gólu, který sám zesnulý Argentinec vstřelil před 27 lety. Sám Messi jeho trefu viděl přímo na stadionu jakožto malý fanoušek klubu.

Bylo to první setkání Lionela Messiho s jeho neméně slavným krajanem. Diego Armando Maradona odehrál za Newell’s Old Boys pouze 5 zápasů. Tehdy 6letý Leo při jeho debutu předváděl během přestávky na hřišti triky s míčem, a na zápas se koukal z tribuny. A právě v tom zápase Maradona vstřelil gól, který byl identický s brankou, kterou mu včera 33letý argentinský útočník věnoval do nebe.

Hnus nejhrubšího zrna! Absolutní neúcta pohřebáka, který převážel Maradonu

Barcelona včera rozstřílela Osasunu 4:0, Messi byl autorem poslední branky. Branku oslavil sundáním svého dresu, pod kterým měl schovaný trikot Diegův, a následně mu poslal polibek do nebe. Od rozhodčí vyfasoval žlutou kartu, jeho klub pak dostal od asociace pokutu ve výši 3000 €, hvězdný útočník však svého činu rozhodně litovat nebude. O tom, jak moc totožné jejich branky jsou, se můžeš přesvědčit níže ve videu./**/