Posbírej v poslední etapě Betano Speciálního kalendáře pro MS přes
3000 Kč v SÁZKÁCH ZDARMA

Finále mistrovství světa z roku 2018 se nezopakuje. Chorvaté poprvé v turnaji narazili a zahrají si “jen” o 3. místo. Argentina v čele s Lionelem Messim byla nad jejich síly. O osudu utkání rozhodl už první poločas.

První semifinálové utkání máme za sebou. Specialisté penaltových rozstřelů z Chorvatska to tentokrát nedotáhli až ke své nejoblíbenější disciplíně a padli s Argentinou jednoznačně 0:3. Hlavní hvězdou zápasu byl opět Lionel Messi. Argentinský kapitán zaznamenal už pátý gól na turnaji, navrch přidal báječnou asistenci (videa všech gólů níže).

Startuje Betano Sváteční kalendář! K 250 FREE SPINŮM hned po registraci také 10 Free spinů v pondělí 12. 12. na automat ‘Wanted’ a dalších 1000 FREE SPINŮ v průběhu akce!

Jihoameričané jsou tak krůček od vytouženého triumfu. Ve finále se utkají s lepším z dvojice Francie-Maroko.

O úvodní branku utkání se postaral ve 34. minutě Lionel Messi. Ten se postavil k pokutovému a nekompromisní ranou vymetl horní část branky.

Ještě do poločasu zvýšil na 2:0 Alvarez.

Definitivum přišlo po změně stran. Po skvělé Messiho sólo akci uzavřel skóre zápasu na 3:0 svým druhým gólem zápasu Alvarez.