VIDEO: Messi opět řádil! 2 krásné trefy a přepsání historie je na dosah

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Lionel Messi se tuto sezónu rozehrává do solidní formy. Po slibném startu ve francouzské lize potvrdil herní pohodu také během reprezentační pauzy, když ve dvou zápasech nastřílel čtyři branky. Ve hře je navíc překonání světového rekordu.

➡️Glen Kamara údajně opět terčem rasismu! UEFA musí řešit tuhle stížnost finského reprezentanta

Argentina ladí před MS v Kataru formu. Po výhře 3:0 nad Hondurasem si stejným výsledkem poradila s výběrem Jamajky. V obou zápasech se dvakrát prosadil také jejich kapitán Lionel Messi.

MAX Kurz, Betano Mise, Bet builder, Kolo štěstí, speciální sázky, nové mechanismy – objev vše, co BETANO nabízí

Nejprve se ze střední vzdálenosti trefil ranou k pravé tyči, pak udeřil nekompromisně z přímého kopu (oba góly níže). Argentinci navíc prodloužili svou šňůru v neporazitelnosti na úctyhodných 35 zápasů, během kterých se stihli třikrát utkat s Brazílií (2 výhry, 1 remíza), ovládli Copu America i Finalissimu proti Itálii (3:0).

➡️VIDEO: Maguire nepřestává čarovat! Takto namazal Musialovi a zavinil penaltu, pak se podílel i na druhém gólu Německa

Právě rekordní tažení italské reprezentace se teď třepe v základech. Squadra Azzurra doposud drží sérii v neporazitelnost z let 2018-2021 dlouhou 37 zápasů. Messiho a spol. čeká ještě jedno přátelské utkání proti Spojeným arabským emirátům, poté už změří síly ve skupinové fázi MS s Polskem, Mexikem a Saudskou Arábií.
87. minuta a Messiho první branka v zápase.

Neuběhly ani 2 minuty a kapitán Argentiny slavil další gól. Tentokrát se trefil z přímého kopu.

/**/