VIDEO: Messi jak ho neznáme! V zápase s Bolívií se ostře pustil do člena realizačního týmu

Po konci utkání kvalifikace na Mistrovství světa 2022 mezi Argentinou a Bolívií to na hřišti pořádně zajiskřilo.

Ve středu odehrála Messiho Argentina 2. kolo kvalifikace na Mistrovství světa, proti Bolívii, tedy proti soupeři, který nepatří mezi oblíbence Argentinců. Do středečního večera skončilo posledních 7 vzájemných zápasů na území Bolívie pro Argentinu vítězstvím pouze jednou (2005). Hlavním důvodem má být vysoká nadmořská výška.

Tentokrát si však výběr trenéra Lionela Scaloniniho se svým oponentem poradil a po gólech Martíneze a Correai vyhrál poměrem 2:1. Po konci zápasu však došlo k roztržce, do které se ostrými výroky zapojil také Lionel Messi.
Incident odstartoval mezi hráči, následně se však zapojili také členové realizačních týmu včetně argentinského fyzioterapeuta bolívijského nároďáku, Lucase Nava. Právě do něj se Messi bez skrupulí opřel.

“Co je plešoune? Celý zápas tu děláš povyk a řveš na mě. O co ti jde? Nemůžeš jen tak přijít a je*at do mně,” pustil se do něj 33letý argentinský útočník, který nedokázal udržet nervy na uzdě.

Následující den Lucas Nava přichází se svojí verzí, kde vysvětluje, že situace s hvězdným Argentincem bylo nedorozumění: “Na Messim jsem vyrůstal. Obdivuji ho tak moc, že jsem po něm pojmenoval svého syna. Po skončení zápasu jsem viděl, že se schyluje k mele, tak jsem chtěl zasáhnout a hráče od sebe odtrhnout. Vypadá to, že v ten moment došlo k nedorozumění, ale nevadí, to se na hřišti stává.”

“Po zápase jsem kvůli tomu obdržel několik výhružných zpráv. Ranilo mě, že moje děti slyšely, jak o mně mluví,” vysvětluje člen lavičky bolívijského nároďáku.
/**/