VIDEO: Mělo přijít vyloučení? Matić nakopl Coufala do rozkroku, rozhodčí nepochopitelně nedal ani žlutou

West Ham zvládl oplatit Manchesteru United nedělní ligovou prohru 1:2 a po výhře 1:0 postupuje do dalšího kola Carabao Cupu. V drese Kladivářů si odbyl svůj debut Alex Král, do hry zasáhl také Vladimír Coufal.

V barvách West Hamu se opět objevili na hřišti dva čeští fotbalisté, tentokrát však v trochu pozměněné sestavě. Tomáš Souček dostal volno (stejně jako Cristiano Ronaldo), a tak se v základní sestavě poprvé objevil Alex Král. Vladimír Coufal pak vběhl na hřiště v 17. minutě za zraněného Frederickse.

A právě situace kolem českého obránce z 58. minuty vyvolala vlnu otázek. Nemanja Matić totiž bez jakéhokoliv důvodu dojel Coufala nepochopitelným způsobem, když ho kolenem nakopl v rozkroku (video níže).
Nerozuměli tomu fanoušci v diskuzích ani televizní stanice Sky Sports na svém Twitteru. Reakce měly ve skrze jednotný názor. Nepochopitelný, zbytečný, zákeřný zákrok za který měl Matić vidět minimálně žlutou kartu, mnozí by však tasili rovnou červenou.
“Pochopil bych, kdyby šlo o oplácení nějakého předchozího souboje, ale mezi Matićem a Coufalem předtím k ničemu nedošlo,” nechápal situaci také komentátor zápasu a velice se divil, že za svůj zákrok neobdržel záložník Manchesteru žádný postih./**/