Čtvrfinále anglického ligového proti sobě poslalo Everton s Manchesterem United. A boj to byl až do posledních sekund. Misky vah nakonec převážil na stranu Rudých ďáblů Edison Cavani, který se trefil opravdu brilantně. Otázka však zní, měl být v té době vůbec ještě na hřišti?

Probíhala 50. minuta, když se Edison Cavani dostal do kontaktu s Yerrim Minou. Jak už bývá u horkokrevného Uruguayce zvykem, s nikým se dvakrát nepáře, kor když se ho pokusíte provokovat.

A podle toho dopadla i tato situace. Mina se během okamžiku ocitl na zemi. Za podobný incident vyfasoval před nedávnem Xhaka z Arsenalu červenou kartu, v případě Cavaniho nevytáhl rozhodčí ani žlutou, což bylo ve velké nelibosti domácích fanoušků.

Okamžitě se vyrojily debaty, zdali měl být 33letý kanonýr vyloučen. Dohady ještě zesílili po Cavaniho nádherné a zároveň rozhodující brance v posledních minutách utkání. V nastaveném čase udělal pak udělal definitivní tečku za postupem Martial. Oba góly najdete níže.

Takto si Cavani poradil s Yerry Minou

El Matador rozhodl v 88. minutě, když si krásně natáhl míč na levou stranu a z hranice vápna vyslal nechytatelnou ránu k tyči.

V 96. minutě upravil na konečných 2:0 pro Manchester United z protiútoky Martial